Producenci
Dreame Hair Miracle suszarka do włosów 1600 W Złoto
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Złoty |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Wydajność | |
| Przepływ powietrza | 55 m3/h |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość silnika | 130000 RPM |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 70 m/s |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Liczba nasadek | 5 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dysza wygładzająca | Tak |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
Gwarancja 24 miesiące