Producenci
Dreame L10s Pro Gen2 0,47 l Bez worka Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 105 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,74 kg |
| Masa stacji bazowej | 390 g |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 126 x 130 x 92,6 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,47 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,47 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Mycie na mokro | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Posadzki | Podłoga Dywan |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące