Producenci
Dreame L10s Ultra Gen 2 Bez worka Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Podciśnienie | 10 kPa |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 97,2 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Masa stacji bazowej | 8,5 g |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 457 x 340 x 590,5 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
Gwarancja 24 miesiące