Producenci
Dreame Matrix10 Ultra 0,31 l Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Moc ssania | 30000 Pa |
| Planowanie 24-godzinne | Tak |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Zdalne planowanie | Tak |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Waga opakowania z papieru | 0 g |
| Waga paczki | 31,5 kg |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Czas pracy | 260 min |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Masa stacji bazowej | 16,6 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 457 x 416 x 590 mm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Głębokość produktu | 351 mm |
| Wydajność | |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Programy do odkurzaczy | Podążanie za ścianą Powtórz Mop Wokół/wzdłuż przeszkód Szorowanie Edge Long skirting Area Punkt Narożny Parallel lines Dywan Sweep Mocny Indywidualny |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,31 l |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| technologia SMART | Tak |
| Pokonywanie przeszkód do | 4 cm |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5,5 l |
| Automatyczne przekierowanie | Tak |
| Funkcja programowania | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 678 mm |
| Pojemność opakowania | 177500 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,5 kg |
| Głębokość opakowania | 476 mm |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 0% |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Włączono wirtualną barierę | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Bateria | |
| Akumulatorek | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Żywotność baterii | 4 h |
Gwarancja 24 miesiące