Producenci
Dreame Mini suszarka do włosów 1200 W Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 221 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Wydajność | |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Poziom hałasu | 58 dB |
Gwarancja 24 miesiące