Producenci
Drukarka etykiet Epson ColorWorks CW-C4000e (BK)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 28 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 283 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 425 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane nośniki | Continuous label, Continuous media, Die-cut label, Black mark paper, Black mark label |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Sposób wydruku | Epson PrecisionCore |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor | Tak |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,8 cm |
| Prędkość druku | 102 mm/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Auto-cutter | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z gorącymi częściami drukarki, mogą powodować oparzenia. Uważaj na elementy ruchome drukarki, aby uniknąć urazów. Chroń urządzenie przed wnikaniem ciał obcych, płynów i kurzu, aby zapobiec uszkodzeniu. |
Gwarancja 24 miesiące