Producenci
Drukarka etykiet ZEBRA GK42-202220-000 (druk termiczny; RS-232, USB; 203 dpi)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 152 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 MB |
| Wielkość pamięci flash | 4 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | UPC-A CODABAR (NW-7) Industrial 2/5 EAN13 POSTNET Interleaved 2/5 EAN8 Matrix 2/5 UPC-E |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,2 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 1.1 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Standardowe interfejsy | Ethernet |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Prędkość druku | 127 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Grubość nośnika (miary imperialne) | 0.003 - 0.0075" |
| Obsługuje szerokość papieru | 104 mm |
| Grubość nośnika | 0.08 - 0.19 mm |
| Maksymalna długość nośników | 99,1 cm |
| Obsługiwana szerokość papieru (imperialna) | 4.09" |
| Maksymalna długość nośnika (miary imperialne) | 39" |