Producenci
Drukarka etykiet ZEBRA GK420T GK42-102520-000 (Termotransferowa; RS-232, USB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Typ ekranu | Nie |
| Moc | |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC, 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Wysokość produktu | 191 mm |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 4 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | UPC-A EAN13 Interleaved 2/5 CODABAR (NW-7) Industrial 2/5 EAN8 UPC-E |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,1 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze RS232 | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Liczba równoległych portów komunikacyjnych | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 1.1 | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 127 mm/s |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny/termotransferowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Długość taśmy | 74 m |
| Obsługiwana szerokość papieru (imperialna) | 4.09" |
| Obsługuje szerokość papieru | 104 mm |
| Maksymalna długość nośnika (miary imperialne) | 39" |
| Maksymalna długość nośników | 99,1 cm |
| Maksymalna średnica rolki | 12,7 cm |
| Grubość nośnika (miary imperialne) | 0.003 - 0.0075" |
| Grubość nośnika | 0.08 - 0.2 mm |