Producenci
Drukarka fiskalna Posnet Temo Online
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Komunikacja z CRK | USB |
| Typ mechanizmu drukującego | termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj" |
| Eurofiskalizacja | możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro) |
| Liczba znaków w wierszu | 40 |
| Stawki VAT | 7 (A...G) |
| Szerokość papieru | 57 mm |
| Liczba PLU | 100000 |
| Długość rolki papieru | 14 m |
| Zasilacz | 230V / 12V |
| Szybkość wydruku | 22 linie/s |
| Wyświetlacz operatora | wspólny z wyświetlaczem klienta |
| Akumulator | Li-ion 7,4V/2150 mAh, zapewniający wydruk 50 000 wierszy paragonu |
| Wyświetlacz klienta | alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem |
| Wersja urządzenia | Online |
| Wymiary | 86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.) |
| Pamięć chroniona | karta micro SD/micro SDHC - 4GB |
| Masa | ~315 g (360 g z papierem) |