Producenci
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD Online wyś. Wolnostojący
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Szerokość papieru | 57/80 mm |
| Stawki VAT | 7 (A...G) |
| Długość rolki papieru | 100 m |
| Liczba PLU | 250000 |
| Szybkość wydruku | do 47 linii/s |
| Zasilacz | zewnętrzny |
| Akumulator | NiMH 7,2V/1600 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii |
| Wyświetlacz operatora | wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków |
| Wymiary | 143 x 144 x 181 mm (szer. x wys. x dł.) |
| Wyświetlacz klienta | wspólny z wyświetlaczem klienta |
| Wersja urządzenia | Online |
| Masa | ~ 2,6 kg (z papierem) |
| Pamięć chroniona | karta SD/SDHC - 4GB |
| Typ mechanizmu drukującego | termiczny Axiohm, typu "drop in" - wrzuć i drukuj" |
| Komunikacja z CRK | USB, LAN/Ethernet |
| Liczba znaków w wierszu | 40/56 |
| Eurofiskalizacja | możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro) |