Producenci
Drukarka fiskalna Posnet Trio Online WiFi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Dane techniczne
| Zasilacz | zasilanie przez port USB |
| Szybkość wydruku | do 30 linii/s |
| Akumulator | Li-ion 7,2V/2150 mAh |
| Wyświetlacz operatora | wspólny z wyświetlaczem klienta |
| Wersja urządzenia | Online |
| Wymiary | 123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.) |
| Wyświetlacz klienta | graficzny LCD 192 x 64 piksele |
| Pamięć chroniona | karta micro SD/micro SDHC - 4GB |
| Masa | 700g |
| Komunikacja z CRK | USB/WiFi |
| Typ mechanizmu drukującego | termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj" |
| Eurofiskalizacja | możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro) |
| Liczba znaków w wierszu | 40 |
| Stawki VAT | 7 (A...G) |
| Szerokość papieru | 57 mm |
| Liczba PLU | 250000 |
| Długość rolki papieru | 30 m |