Producenci
Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi TEJ4018GL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | ABS PC |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Lit |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 181 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 24,6 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | PNG JPEG |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | ZINK (Zero atramentu) |
| Maksymalna rozdzielczość | 313 x 400 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 10 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny obszar wydruku | 2" x 3" (5x7.6 cm) |
Gwarancja 24 miesiące