Producenci
Drukarka laserowa, kolorowa Brother HL-L8230CDW biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Języki opisu strony | XPS PDF 1.7 PCL 6 BR-Script 3 PCL 5e PCL 5c |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 310 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 10 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 70 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 560 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 399 mm |
| Waga produktu | 16,7 kg |
| Wysokość produktu | 274 mm |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS PEAP EAP-TTLS WPA-AES WPA-PSK 128-bit WEP IPPS SSL/TLS SNMPv3 WPA2-EAP EAP-FAST 64-bit WEP WPA2-AES 802.1x RADIUS EAP-TLS SMTP-AUTH WPA3-SAE WPA2-PSK WPA-TKIP |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11g IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 48 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 43 dB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,7 kg |
| Szerokość opakowania | 535 mm |
| Głębokość opakowania | 488 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 30 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 30 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 12 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 12,5 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 12,5 s |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 12 stron/min |
| Druk dwustronny | Tak |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Papier fotograficzny | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 30 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj długość nośnika | 116 - 355,6 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Prawny Listowy Folio |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier Papier typu bond Papier makulaturowy Papier błyszczący Cienki papier Koperty Zwykłyˌ czysty papier Etykieta/metka Folia |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 216 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące