Producenci
Drukarka laserowa Brother HL-L2372DN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba czcionek bitmapowych | 12 |
| Czcionki drukarki | Bitmap Kod kreskowy Scalable PCL |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 2000 stron/mies. |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 15000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PCL 6 |
| Liczba czcionek kodów kreskowych | 16 |
| Liczba skalowalnych czcionek | 66 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Certyfikat blue angel | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 510 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,227 kWh/tydzień |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 48 W |
| Tryb wyłączenia | 0,03 W |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 519 mm |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Sieć | |
| NFC | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Brother iPrint & Scan Mopria Print Service Apple AirPrint Google Cloud Print |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SMTP-AUTH SSL/TLS SNMPv3 |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 44 dB |
| Poziom hałasu (gotowość) | 30 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Taktowanie procesora | 600 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 356 mm |
| Wysokość opakowania | 183 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 700 stron(y) |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Druk N-up | 4 25 2 6 9 16 |
| Czas rozgrzewania | 8,5 s |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 16 stron/min |
| Czas nagrzewania (z trybu uśpienia) | 9 s |
| Szybkość drukowania (czarny, normalna jakość, tryb cichy, A4/US List) | 13 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Laser |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 34 stron/min |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 1 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Zalecana gramatura nośników do druku dwustronnego (w g/m2) | 60 - 105 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Zwykły |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 230 g/m2 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Typy podajników wielofunkcyjnych | Zwykły Etykieta/metka Formularze z nadrukiem Papier typu bond Koperty |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |