Producenci
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP162DW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | i-SENSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 15.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.2 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 30000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 2169C002 2170C001 |
| Standardowe języki drukarki | UFRII-LT, PCL 5e, PCL6 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 B5 Legal Letter Executive Statement Officio B-OFFICIO M-OFFICIO GLTR GLGL Foolscap 16K |
| Maksymalne zużycie energii | 1120 W |
| Waga (kg) | 7.500 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 371 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 225 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 404 |
| Poziom hałasu | 70.7 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Informacje dodatkowe | Jakość wydruku: Maks. 1200 × 1200 dpi Zalecany nakład miesięczny: 250–2500 stron miesięcznie Panel sterowania: 5-wierszowy ekran LCD Szybkość drukowania dwustronnego: do 17,8 str./min (A4) |