Producenci
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP6030w
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | i-SENSYS |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 10.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.0 s |
| Duplex | Nie |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 18.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 32.00 |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | 3484B002 |
| Ilość kolorów | 1 szt. |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 870 W |
| Waga (kg) | 5.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 364 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 199 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 249 |
| Głośność | 49.0 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Informacje dodatkowe |