Producenci
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS MF542x (3513C004AA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | i-SENSYS |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 14.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.7 s |
| Duplex | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 43.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 36.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 150000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 199 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Maksymalna pojemność podajników | 250 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1000.00 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Telefon | Nie |
| Fax | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n Gigabit Ethernet (RJ45) |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL5c, PCL6, Adobe® PostScript |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 B5 Legal Letter Executive Statement Officio B-OFFICIO M-OFFICIO GLTR GLGL Foolscap 16K |
| Maksymalne zużycie energii | 1400 W |
| Waga (kg) | 19.800 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 543 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 452 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 464 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Informacje dodatkowe | Kolorowy ekran dotykowy LCD 12,7 cm Wymagania dotyczące zasilania: 220–240 V (±10%) 50/60 Hz (±2 Hz) Szybkość procesora: 800 MHz × 2 Materiały eksploatacyjne: -Kaseta 056L (5100 stron14)15 -Kaseta 056 (10 000 stron16)17 -Kaseta 056H (21 000 stron18)19 |