Producenci
Drukarka laserowa HP 107a
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | SPL |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 1500 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 10000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,775 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 320 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 33 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 127 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 4,16 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 2350 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Dostosowany do pracy w sieci | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,5 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Taktowanie procesora | 400 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 64 MB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 261 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,7 kg |
| Szerokość opakowania | 384 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Prędkość drukowania | |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Czas rozgrzewania | 32 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,3 s |
| Technologia druku | Laser |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kolor | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 150 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 100 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8443321020 |
| Waga brutto palety | 523 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 10 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Papier makulaturowy Cienki papier Koperty Zwykły Etykieta/metka Card stock Gruby papier |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 356 mm |
| Rozmiary kopert | C5 DL |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 216 mm |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Oficio |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP dynamic security | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498936819 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894477; (ABE) 884962894453; (BA3) 884962894460; (UUS) 884962894446 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Osłona z tworzywa sztucznego odzyskanego przed trafieniem do oceanu; Nakładki klawiszy i nożyce zawierają tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 122 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 156 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 6 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 290 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 1 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy