Producenci
Drukarka laserowa Konica-Minolta bizhub C3100i
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | BIZHUB |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Typ drukarki | Laserowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas nagrzewania | 35.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 11.0 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 31.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 19.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 31.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (normal) | 19.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 62000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 176 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników | 650 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Pamięć maksymalna (MB) | 8000 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 8000.00 |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | Gigabit Ethernet (RJ45) |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TNP93 |
| Ilość kolorów | 4 szt. |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Obsługiwane formaty druku | A6 A4 |
| Standardowe języki drukarki | PCL 5ec/PCL 6, PostScript3 |
| Maksymalne zużycie energii | 1112 W |
| Waga (kg) | 17.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 255 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 430 |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Głośność | 20.0 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 11 |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Informacje dodatkowe | w zestawie tonery o wydajności do: K - 2500, CMY - 1500 Urządzenie powinno zostać zareklamowane poprzez formularz reklamacyjny |