Producenci
Drukarka laserowa OKI B433dn czarno-biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czcionki drukarki | PCL PostScript Kod kreskowy Bitmap |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 Epson FX IBM ProPrinter PCL 5e |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Czcionki bitmapowe | OCR-A OCR-B |
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 1 - 10000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 570 W |
| Pobór mocy (max) | 1140 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 4,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 47 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 387 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 43 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Nieobsługiwany |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56 dB |
| Pamięć wbudowana | 3 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 30 dB |
| Nośniki | eMMC |
| Taktowanie procesora | 667 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 30 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Technologia druku | LED |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 4,5 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Kolor | Nie |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 45 stron/min |
| Czas rozgrzewania | 18 s |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 530 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 1940 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 4 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Koperty Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B7 B5 B6 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 297 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 256 g/m² |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Listowy Komunikat Prawny |
| Rozmiary kopert | C5 Com-9 Com-10 Monarch DL C6 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące