Producenci
Drukarka laserowa kolorowa Brother HL-L8240CDW 600x600 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | PCL 5e BR-Script 3 PCL 5c PDF 1.7 PCL 6 |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Cyjan Czarny Żółty |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 560 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,47 kWh/tydz. |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 70 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Głębokość produktu | 446 mm |
| Wysokość produktu | 274 mm |
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-TKIP WPA2-PSK 128-bit WEP WPA2-TKIP WPA3-SAE WPA2-AES WPA-AES WPA3-EAP 64-bit WEP WPA-PSK |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Szerokość opakowania | 488 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 30 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 12,5 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 30 stron/min |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | LED |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) Listowy Prawny Folio |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły. czysty papier Gruby papier Papier makulaturowy Cienki papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Rozmiary kopert | C5 Com-10 Monarch DL |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Gwarancja 24 miesiące