Producenci
Drukarka laserowa kolorowa HP Color LaserJet Pro M454dw W1Y45A (A4) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Cechy | |
| Segment HP | Biznes |
| Cykl pracy (zalecany) | 750 - 4000 stron/mies. |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 50000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PDF PWG PCL 6 URF PostScript 3 PCL 5e |
| Czcionki drukarki | TrueType Scalable |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Żółty Czarny Cyjan |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 17 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 550 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,394 kWh/tydz. |
| Tryb wyłączenia | 0,07 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,07 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Szerokość produktu | 412 mm |
| Głębokość produktu | 469 mm |
| Wysokość produktu | 295 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 27 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Google Cloud Print Mopria Print Service HP ePrint |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA2-Enterprise SSL/TLS SNMPv3 HTTPS TKIP PEAP IPPS SNMPv2 WEP EAP-TLS AES |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,2 dB |
| Poziom hałasu (gotowość) | 14 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 48 dB |
| Typ pamięci | DRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1200 Mhz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,1 kg |
| Wysokość opakowania | 583 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Głębokość opakowania | 379 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pojemniki z czarnym i kolorowym atramentem (CMYK) | 1200 stron(y) |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | Sieć bezprzewodowa LAN |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Drukowanie | Colour printing |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 4,23 mm |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 9,5 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas rozgrzewania | 45 s |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 27 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Rozdzielczość koloru | 600 x 600 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 11,1 s |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 27 stron/min |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 50 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 50 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 850 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 300 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | czysty papier Zwykły Papier błyszczący Szorstki papier Papier typu bond Papier makulaturowy Etykieta/metka Pocztówka Papier fotograficzny |
| Rozmiary kopert | B5 C5 DL |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Oficio 16K |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 200 g/m2 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 B6 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 216 mm |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 356 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Web Jetadmin | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Drukowanie bezpieczne HP JetAdvantage | Tak |
| HP ePrint | Tak |
| HP SureSupply | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Panel wyświetlacza niezawierający arsenu; Niska zawartość halogenu; Podświetlenie niezawierające rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel ENERGY STAR EPEAT Silver |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |