Producenci
Drukarka laserowa kolorowa HP Color LaserJet Professional CP5225dn CE712A#B19 (A3)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 75000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 1500 - 5000 stron/mies. |
| Segment HP | Biznes |
| Języki opisu strony | PostScript 3 PCL 5 PCL 6 |
| Czcionki drukarki | TrueType Scalable |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny Purpurowy Żółty Cyjan |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 440 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 30 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 4,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary palety | 721 x 766 x 1961 mm |
| Wysokość produktu | 338 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Głębokość produktu | 599 mm |
| Waga produktu | 40,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Nieobsługiwany |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 64 MB |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 250 MB |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Minimalnie wymagany procesor | Pentium II |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 |
| Wydajność | |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Typ pamięci | DDR2 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 448 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,3 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 49 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 192 MB |
| Typ procesora | NXP ColdFire V5x |
| Taktowanie procesora | 540 MHz |
| Model procesora | V5x |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 43 kg |
| Głębokość opakowania | 702 mm |
| Szerokość opakowania | 718 mm |
| Wysokość opakowania | 478 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Software CD | Tak |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 7300 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 7000 stron(y) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardowe interfejsy | Ethernet USB 2.0 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik LED gotowości | Tak |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 60% |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (A3, w kolorze, tryb normalny) | 10 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 17 s |
| Rozdzielczość koloru | 600 x 600 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 16 s |
| Prędkość drukowania (A3, w czerni, tryb normal) | 10 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 20 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Kolor | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 250 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 100 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 350 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 850 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 195 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 220 g/m2 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm 10x15" |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Card stock Blankiet firmowy Folia Szorstki papier Papier makulaturowy Papier błyszczący Papier fotograficzny Koperty Zwykły? czysty papier Papier typu bond |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 220 g/m2 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 457 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 A3 |
| Rozmiary kopert | DL B5 C5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Maksymalny obszar wydruku | 297 x 420 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 320 mm |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Nie |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 808736844895; (251) 808736844925; (301) 884962781005; (999) 884962780992; (BA3) 808736844888 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy