Producenci
Drukarka laserowa mono Brother HL1222WEYJ1 2400x600 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,31 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Sieć | |
| Dostosowany do pracy w sieci | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SMTP-AUTH WPA2-AES WPA-AES WPA-PSK WPA2-PSK 64-bit WEP WPA-TKIP 128-bit WEP WPA2-TKIP |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2003 Windows Server 2012 Windows Server 2008 Windows Server 2008 R2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows XP Professional Windows 8 Windows Vista |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Kolor | Nie |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 50 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Zwykły? czysty papier |
| Gramatura podajnika papieru | 65 - 105 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny Wykonawczy (184 x 267mm) Listowy |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj otworów wentylacyjnych podczas pracy. Podłącz urządzenie do uziemionego gniazdka elektrycznego. Unikaj kontaktu z płynami i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące