Producenci
Drukarka laserowa mono HP LaserJet Pro M404dn W1A53A (A4) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | PCL 6 URF PCL 5c PostScript 3 PWG |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 80000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 750 - 4000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 495 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 5,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,56 kg |
| Głębokość produktu | 357 mm |
| Wysokość produktu | 216 mm |
| Szerokość produktu | 381 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 54 dB |
| Taktowanie procesora | 1200 Mhz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Szerokość opakowania | 443 mm |
| Wysokość opakowania | 464 mm |
| Głębokość opakowania | 274 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 3000 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Czas nagrzewania (z trybu uśpienia) | 8,8 s |
| Technologia druku | Laser |
| Kolor | Nie |
| Czas rozgrzewania | 45 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,3 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 350 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 900 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły Gruby papier Etykieta/metka Papier typu bond czysty papier czysty papier Pocztówka |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 B6 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Rozmiary kopert | B5 C5 DL |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Prawny |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP SureSupply | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel EPEAT Silver ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |