Producenci
Drukarka wielofunkcyjna Brother MFC-L6910DN Laser A4 1200 x 1200 DPI 50 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Funkcja duplex | Kopia Faks Drukuj Skanowanie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 16000 stron/mies. |
| Języki opisu strony | PCL 6 BR-Script 3 |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,7 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 31 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,63 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 710 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 430 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20,1 kg |
| Wysokość produktu | 588 mm |
| Szerokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 628 mm |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | APOP HTTPS PEAP EAP-TTLS IPPS WPA-AES SSL/TLS SNMPv3 WPA-PSK 64-bit WEP WPA2-PSK 128-bit WEP EAP-TLS SMTP-AUTH WPA2-AES EAP-FAST WPA-TKIP |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| NFC | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 588 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23,8 kg |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 628 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 50 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,7 s |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 1200 x 600 DPI |
| Maksymalna wielkość kopii | A4 |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 80 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 520 ark. |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Fax | Faksowanie mono |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 113 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 4 szt. |
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
| Wysokość brutto palety | 14,1 cm |
| Produktów na palecie | 4 szt. |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Mail USB E-mail Server FTP OCR |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Skanowanie | Skanowanie mono |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Prędkość skanowania (kolor) | 30 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Dopasuj długość nośnika | 147,3 - 355,6 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 105 - 215,9 mm |
| Rozmiary kopert | C5 DL Monarch Com-10 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio Prawny Listowy |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Papier typu bond Grubszy papier Gruby papier Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier makulaturowy Blankiet firmowy Cienki papier |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 230 g/m² |
Gwarancja 24 miesiące