Producenci
Drukarka wielofunkcyjna HP Smart Tank Plus 570
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Cechy | |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Cykl pracy (zalecany) | 400 - 800 stron/mies. |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| System zbiorników z atramentem | Tak |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI |
| Segment HP | Dom |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 2,2" |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,83 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,11 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,14 kWh/tydz. |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3,72 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 449 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 6,19 kg |
| Głębokość produktu | 373 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | HP ePrint Google Cloud Print Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,4 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania | 495 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 2400 mm |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Pictbridge | Nie |
| Waga palety | 424,6 kg (936 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 1000 x 2397,5 mm (47.2 x 39.4 x 94.4") |
| Ilość głowic | 2 |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 11 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 21 s |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 5 stron/min |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 14 s |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 11 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Górny margines wydruku (min) | 3 mm |
| Prawy margines wydruku (min) | 3 mm |
| Lewy margines wydruku (min) | 3 mm |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 22 stron/min |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 16 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 5 stron/min |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Dolny margines wydruku (min) | 3 mm |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 22 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 14 kopii/min |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Prędkość drukowania (czarny, typ roboczy, format A4) | 22 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (kolor, kopia robocza, A40 | 14 kopii/min |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 30 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 30 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 50 szt. |
| Waga brutto palety | 425 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Prędkość skanowania (kolor) | 3 stron/min |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Format kompresji zdjęć | JPG PNG BMP TIFF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF TXT |
| Prędkość skanowania (czarny) | 5 stron/min |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Technologia skanowania | CIS |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanuj do | Oprogramowanie E-mail Server |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (kolor) | 1200 x 1200 ppi |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (czarna) | 1200 x 1200 ppi |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 355 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | A4 List |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary kopert | DL B5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier Papier matowy Papier błyszczący Papier fotograficzny Zwykły? czysty papier Papier makulaturowy |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 300 g/m2 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące