Producenci
Ducky Feather myszka Gaming Oburęczny USB Typu-A Optyczny 16000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Niebieski Czerwony Zielony |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Myszka | |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ przewijania (scroll type) | Pierścień |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Produkt należy chronić przed wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące