Producenci
Ducky One 2 Mini Gaming Tastatur, MX-Blue, RGB-LED, schwarz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Anti-ghosting | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Diody LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 590 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 302 x 108 x 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Blue |
| Klawisze Windows | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Gwarancja 24 miesiące