Producenci
Ducky One 3 Daybreak RGB klawiatura Gaming USB Niemiecki Czarny, Niebieski, Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odłączany przewód | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Niebieski Zielony Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 140 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 1,12 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Gaming |
Gwarancja 24 miesiące