Producenci
Ducky One 3 Daybreak TKL klawiatura Gaming USB Niemiecki Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odłączany przewód | Tak |
| Kabel zwijany | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Anti-ghosting | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Konstrukcja | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Nie |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Diody LED | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 908 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 370 x 140 x 40 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Programowalne hotkeys | Nie |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Hot keys | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw słuchawkowy | |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące