Producenci
Ducky One 3 Fuji Gaming Tastatur - MX-Black (US)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Różowy Fioletowy |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 310 x 110 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 593 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | US English |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Black |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Wbudowana pamięć | Tak |
Gwarancja 24 miesiące