Producenci
Ducky One 3 Fuji TKL Gaming Keyboard - MX-Brown (US)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Anti-ghosting | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Poliester termoplastyczny (PBT) |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Niebieski Różowy |
| Regulowana wysokość klawiatury | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 370 x 140 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 980 g |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Rozmiar klawiatury | Bezkluczykowy (TKL) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Hot keys | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Brown |
| Częstotliwość odświeżania | 1000 Hz |