Producenci
Ducky One 3 Gossamer Pink klawiatura Gaming USB US English Różowy, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Odłączany przewód | Tak |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Różowy |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 1,12 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 140 x 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX ERGO Clear |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Język klawiatury | US English |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Gwarancja 24 miesiące