Producenci
Ducky One 3 Yellow SF klawiatura Gaming USB QWERTY US English Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Żółty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 335 x 110 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 627 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Red |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Język klawiatury | US English |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Zestaw słuchawkowy | |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące