Producenci
Ducky Origin Phantom Black klawiatura QWERTZ Niemiecki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 440 x 140 x 41 mm |
| Waga klawiatury | 1,3 kg |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Red |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Układ fizyczny | ISO |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. Trzymaj z dala od wody i innych płynów. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja 24 miesiące