Producenci
Durable Cavoline Box L Biurko Skrzynka kablowa Szary 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Plastik, Guma |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Skrzynka kablowa |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 406 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Wysokość produktu | 139 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące