Producenci
Duux Air Purifier Sphere 2.5 W, Suitable for rooms up to 10 m2, White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Poziom mocy dźwięku | 32 dB |
| Cechy | |
| Clean Air Delivery Rate (CADR) (pył kwiatowy) | 68 m3/h |
| Clean Air Delivery Rate (CADR) (pył) | 68 m3/h |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 14 m2 |
| Czujnik cząstek powietrza | Nie |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 34 m3 |
| Aromaterapia | Tak |
| Clean Air Delivery Rate (CADR) (dym) | 68 m3/h |
| Jonizator | Tak |
| Tryb automatyczny | Tak |
| Odpowiedni dla alergików | Tak |
| Czystość dostarczania powietrza (CADR) (formaldehyd) | 68 m3/h |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Funkcje oczyszczaczy powietrza | Wentylator |
| Nadmuch | 68 L/s |
| Wskażnik czystość dostarczanego powietrza (CADR) (cząstek) | 68 m3/h |
| Poziom hałasu (tryb nocny) | 32 dB |
| Silnik | DC |
| Tempo oczyszczania powietrza | 68 m3/h |
| Ilość prędkości | 1 |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Tryb nocny | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 32 dB |
| Ilość trybów | 1 |
| Wydajność | 99,97% |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 32 dB |
| Minutnik | Nie |
| Czujnik PM2,5 | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Włączanie/wyłączanie światła | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
| Przeznaczenie | Biurko, Podłoga, Stół |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Polipropylen (PP) Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 860 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Filtr powietrza | Tak |
| Filtrowanie | |
| Filtr HEPA | Tak |
| Filtruje kurz / pyłki | 99,97% |
| Filtr z węglem aktywnym (AC) | Tak |
| Ochrona antybakteryjna | Tak |
| Funkcja filtrowania | Drobny pył Zapachy Mikroby Pyłek Dym papierosowy Wirusy |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Wymagana wymiana filtra | Tak |
| Wskaźnik czyszenia filtra | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Nie |
| Filtruje PM2.5 | 99,97% |
| Liczba etapów filtrowania | 2 |
| Filtr przeciwko brzydkim zapachom | Tak |
| Czas przydatności filtra (max) | 6 mies. |
| Wstępny filtr | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące