Producenci
Duux | Inteligentny klimatyzator mobilny | Północ | Liczba prędkości 3 | Funkcja ogrzewania | Jasny szary/czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Przenośny klimatyzator powietrza |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Możliwość podłączenia do internetu | Tak |
| Funkcja osuszania sorpcyjnego | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m 1,8 m |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Urządzenie rozmrażające | R290 |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 33 m2 |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 67,5 m3 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 24 h |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ filtra | Węgiel |
| Funkcje wentylacji | Chłodzenie Osuszanie Wentylacja Wentylator |
| Maksymalna wydajność chłodzenia | 9000 BTU/h |
| Średnica węża | 15 cm |
| Maksymalna wydajność ogrzewania w watach | 2000 W |
| Tryb Komfortowy sen | Tak |
| Maksymalna wydajność chłodzenia w watach | 2300 W |
| Filtr powietrza | Tak |
| Zdolność osuszania | 1 l/h |
| Koła transportowe | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Przepływ powietrza (wysoka prędkość) | 340 m3/h |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Zawór spustowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Jasnoszary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Polipropylen (PP) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Zużycie mocy (ogrzewanie) | 900 W |
| Zużycie mocy (chłodzenie) | 1000 W |
| Energy efficiency class (cooling) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 697 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska Angielski Niemiecki Holenderski |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pokrywaj urządzenia podczas pracy. Przed użyciem przeczytaj instrukcje. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika - konieczna jest specjalistyczna utylizacja. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące