Producenci
Duux | Inteligentny nawilżacz ultradźwiękowy Beam, Gen2 | Nawilżacz powietrza | 27 W | Pojemność zbiornika na wodę 5 L | Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2 | Ultradźwiękowy | Wydajność n
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Filtrowanie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czas operacyjny | 25 h |
| Technika parowania | Ultradźwiękowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Licznik timera (minimalny) | 1 h |
| Licznik timera (maksymalny) | 8 h |
| Tryb nocny | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wydajność nawilżania | 350 ml/h |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 40 m2 |
| Czujnik wilgotności | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5 l |
| Higrometr (wilgotnościomierz) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Moc | 27 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość produktu | 675 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 220 x 220 x 675 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Wysokość opakowania | 715 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. |
Gwarancja 24 miesiące