Producenci
Duux Window Kit Coolseal White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Okno boczne |
| Model | Bezszkieletowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Właściwe wykorzystanie | Okno |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość produktu | 1 mm |
| Długość | 4 m |
Gwarancja 24 miesiące