Producenci
Dwukanałowy sterownik z pomiarem energii WiFi Shelly 2PM Gen4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Model | Mądry przełącznik |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Częstotliwość ZigBee | 2,4 GHz |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 300 m |
| Współpraca z ZigBee | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 100 m |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 30 m |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące