Producenci
Dwuzakresowy zunifikowany punkt dostępowy D-Link AX3600 Wi-Fi 6 - 19216 Mbit/s - 9176 Mbit/s - 19216 Mbit/s - 10,100,1000,2500 Mbit/s - 2,4 - 5 GHz - IEEE 802.11a - IEEE 802.11ac - IEEE 802.11ax - IEE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.3at IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.1Q |
| MIMO | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| 2,4 GHz | Tak |
| Liczba kanałów | 165 kan. |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 19216 Mbit/s |
| Automatyczny wybór kanału | Tak |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 485222 h |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 9176 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 5 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 19216 Mbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 19,98 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 868 g |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Ochrona | |
| Ilość wsparć SSID | 32 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID) | Multiple SSIDs |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP AES |
| Cechy zarządzania | |
| Interfejs wiersza polecenia (CLI) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/v2c/v3, Telnet, SSH |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 4 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące