Producenci
Dyfuzor zapachowy i latarnia Sophie Little, Stadler Form ST-S005
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Licznik timera (maksymalny) | 7 h |
| Pojemność zbiornika | 0,05 l |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Rodzaj wejścia zapachowego | Czołg |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Model | Ultradźwiękowy dyfuzor aromatu |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Moc | |
| Moc | 10 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 212 mm |
| Waga produktu | 580 g |
| Średnica | 13,3 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
Gwarancja 24 miesiące