Producenci
Dyfuzor zapachowy/nawilżacz Gotel K444G7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość kolorów podświetlenia | 7 |
| Pojemność | 300 ml |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ produktu | Nawilżacz powietrza / Dyfuzor zapachowy |
| Moc | |
| Zasilanie | DC 5 V |
| Moc | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wydajność | |
| Wydajność | 35 ml/h |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | 3 olejki zapachowe (lawenda, wanilia, jaśmin) 2 filtry bawełniane |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. Urządzenie powinno być używane zgodnie z załączoną instrukcją obsługi. |
Gwarancja 36 miesięcy