Producenci
Dymo-DY LT 100H drukarka ABC czarna EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 12 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 12 cm |
| Maksymalna długość etykiety | 4 m |
Gwarancja 24 miesiące