Producenci
Dymo- Drukarka etykiet termiczna LetraTag XR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Podłączony PC | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba styli | 5 |
| Ilość formatów etykiet | 9 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 1,2 cm |