Producenci
Dymo-LabelWriter 450 DUO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 197 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Windows 7 Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Typ taśmy | D1 |
| Zawartość opakowania | |
| Rolka startowa w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Podłączony PC | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 71 lpm |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 300 DPI |
| Dane logistyczne | |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 113,8 cm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 6,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące