Producenci
Dymo-drukarka etykiet LetraTag LT-100H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Zasilanie | 4x baterie 1.5V AA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Technologia druku | Termiczny |
| Maksymalna rozdzielczość | 160 x 160 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 1,2 cm |