Producenci
Dymo-drukarka label writer wireless 2000931
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 660 g |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 11.0 iOS 10.0 Android 5.0 Android 6.0 iOS 9.0 Android 7.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Wydajność | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Szerokość opakowania | 179 mm |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Diody LED | Status, WLAN |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość druku | 71 lpm |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 300 DPI |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Kolor | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 133,3 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga brutto palety | 182,4 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 6,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące